نتایج جستجو برای عبارت :

از مقاصد کمتر شناخته شده در آسیا چه می دانید؟

تحصیل در آلمان
تحصیل در آلمان منجر به ادامه زندگی در یکی از بهترین کشورهای قاره اروپا می‌شود. شما پس از اتمام تحصیلات خود، ۱۸ ماه وقت دارید که در آلمان کار پیدا کنید و ۳ سال پس از کار در آلمان، اقامت دائم خود را از این کشور دریافت خواهید کرد. 
تحصیل در آلمان را می‌توان یکی از بهترین و شناخته شده‌ترین مقاصد برای علاقه مندان مهاجرت تحصیلی به اروپا معرفی کرد. این کشور یکی از قوی‌ترین اقتصادهای جهان را دارد. کشور آلمان با فراهم کردن امکان تحص
 تور استانبول نوروز 99

قطعا همه شما عزیزان میدانید که نوروز یکی از قدیمی ترین و مهمترین جشن های باستانی ایران زمین ماست و عموم ایرانیان همه ساله این روزها را در کنار خانواده شان جشن می گیرند و به دلیل تعطیلات سال نو غالبا سفرهای داخلی و خارجی در کشورمان شروع می شوند و یکی از پرطرفدارترین مقاصد سفر استانبول است به همین منظور ما سعی کرده ایم با شما همراه شویم تا لیستی از بهترین و با کیفیت ترین را در این بازه زمانی با قیمت های ارزان و مقرون به
هنگامی که افراد به صورت دسته جمعی چه به صورت خانوادگی یا دوستانه تصمیم به سفر میگیرند، مقاصد بسیاری را میتوانند هدف قرار دهند که اوقات خوشی را در آنجا سپری کنند. یکی از این مقاصد کشور ترکیه است که شهرهای زیبایی همچون استانبول ، آنتالیا ، ازمیر ، کوش آداسی و ... را میتوان انتخاب کرد.

علاوه بر طریقه سفر ، محل اقامت هم گزینه مهمی است که افراد میتوانند هتل، هتل سوئیت ، هاستل و ... را برگزینند.
ادامه مطلب
فرانسه یکی از مقاصد دانشجویان بین المللی است . در این کشور دانشگاههای با کیفیت بسیاری یافت می شود، دانشگاه سوربن که در زیبا ترین شهر فرانسه ، یعنی پاریس قرار دارد ، به عنوان بهترین دانشگاه فرانسه شناخته می شود. در ادامه می خواهیم با این دانشگاه بیشتر آشنا شویم.
ادامه مطلب
قیمت عمده زرشک پفکی و صادرات آن به آلمان 

المان از جمله مقاصد صادراتی زرشک ایران می باشد. با اینکه زرشک در دنیا کمتر شناخته شده است اما باز هم صادرات آن از ایران شروع شده است و هر ساله در حال پیدا کردن بازار های جدید می باشد.  جهت صادرات زرشک، قیمت عمده زرشک پفکی  از اهمیت بالایی برخوردار است.  چراکه بیشترین زرشک صادراتی ایران، زرشک پفکی می باشد. البته صادرات زرشک دانه اناری نیز از ایران به به برخی کشور ها همچون ترکیه و روسیه انجام می شود. ق
1. دشت لار
دشت لار که فاصله کمی با تهران دارد و در نزدیکی کوه لار قرار گرفته است و از پناهگاه های حیات وحش به شمار می رود.

2. جنگل ابر
جنگل ابر که از جمله جنگل های هیرکانی است، در نزدیکی شهر شاهرود قرار گرفته است که می توانید در آنجا اقیانوسی از ابر را در برابر چشمان خود مشاهده کنید.

3. دیلمان
طبیعت بکر و زیبای دیلمان در ارتفاعات استان گیلان و در نزدیکی سیاهکل قرار دارد. منطقه ای زیبا که می توانید لذت گردش در روستا و همنشینی با مردم با صفای روستای
کشور ترکیه یکی از مقاصد گردشگران ایرانی است . سفر به این کشور نیازمند اخذ ویزا نبوده و از سوی دیگر هزینه سفر به ترکیه مناسب است.لذت سفر به ترکیه با قطار به این جذابیت افزوده است.
  افزایش قیمت ارز متاسفانه تاثیر بدی در صنعت گردشگری گذاشته و ایرانیان در مقایسه با قبل به مراتب کمتر به مسافرت خارجی میروند. در شرایطی که بلیط هواپیما به شهرهای  ترکیه خصوصا استانبول به شدت افزایش پیدا کرده، سفر به ترکیه با قطار گزینه ای اقتصادی تر و       ایده آل تر
تمیزترین مقاصد گردشگری جهان از سوی وب سایت «تریپ ادوایزر» مشخص شده اند. از بین چهار کشور دوتای آنها در اروپا هستند و دو کشور دیگر در اقیانوسیه قرار دارند.
این سایت بر اساس یک نظر سنجی اینترنتی از بین چندین مقصد گردشگری پرطرفدار، چهار کشور را از جهت دارا بودن تمیزترین محیط زیست انتخاب کرده است. اهمیت دادن به محیط زیست در گردشگری می تواند یک کشور را مورد توجه توریسم قرار دهد یا آنکه چهره ای زشت در ذهن گردشگران ثبت کند. چنین نظر سنجی هایی می توا
چند سال قبل آقای بولسونارو رئیس جمهور فعلی برزیل، مهاجران ایران و چند کشور دیگر را "تفاله‌های جهان" توصیف کرد.
اگر چه بیان این مطلب مربوط به زمان پیش از ریاست جمهوری اوست اما برای ما ایرانیان این موضوع احتیاج به تأملی عمیق دارد. 
در سالهای اخیر بحران مهاجرت به یک مشکل بین المللی تبدیل شده و در این میان بخشی از کشورها به عنوان مقصد و برخی به عنوان مبدا شناخته شده‌اند.
برزیل یکی از مقاصد جذاب برای مهاجران است. اما ما در کجا ایستاده‌ایم؟
ادامه
باهاما یکی از پرطرفدارترین مقاصد توریستی در تمام دنیاست. آب و هوا، فعالیت ها و فرهنگ باهاما، آن را به یکی از مقاصد برای سفر در تمام دنیا تبدیل کرده است. در واقع این مکان جایی است که هر شخص در طول زندگی خود باید حداقل یک بار آن را تجربه کند. ما در evoJets میخواهیم این تجربه را از بهترین و راحت ترین راه ممکن برای شما امکان پذیر کنیم. به همین دلیل است که از تمام نقاط دنیا برای این مقصد جت های خصوصی چارتر بسیار لوکس ارائه می دهیم. همین حالا با ما تماس ب
رهبر معظم انقلاب:
من بروجردی را از یاد نمی‌برم و هیچوقت فراموش نمی‌کنم. غالباً هر وقت که بحث شهدا پیش می آید، شهید بروجردی جلوی چشم من است.
آن چیزی که من از شهید بروجردی احساس کردم و یک احترام عمیقی از او در دل من بوجود آورد، این بود که دیدم این برادر با کمال متانت و با کمال نجابت به چیزی که فکر می‌کند مسئولیت و وظیفه است.

سردار شهید حاج ابراهیم همت:
بروجردی شناخته نشد. نه بر ملت ایران و نه بر تاریخ ما شناخته نشده است. تصور من این است که زمان ب
برای سفر در قاره آسیا، انتخاب اکثرا مردم شهرهای
پوکت،آنتالیا، تفلیس و.. است. اما در کشورهای آسیایی شهرهایی هستند که به عنوان مقصد
گردشگری زیاد شناخته شده نیستند در حالی که زیبایهای منحصر به خود را دارند. همراه
با الفبای سفر با این شهرها آشنا می شوید.

سوژو، چین Suzhou
شاید یکی از غافلگیرانه ترین شهرهای چین برای  سفر «ونیز چین» باشد، شهری که با شنیدن نام آن متعجب
خواهید شد. تنها با 90 دقیقه سواری با قطار از شانگهای به این شهر دیدنی می رسید. شهر
سوژ
تمیزترین مقاصد گردشگری جهان از سوی وب سایت «تریپ ادوایزر» مشخص شده اند. از بین چهار کشور دوتای آنها در اروپا هستند و دو کشور دیگر در اقیانوسیه قرار دارند. این سایت بر اساس یک نظر سنجی اینترنتی از بین چندین مقصد گردشگری پرطرفدار، چهار کشور را از جهت دارا بودن تمیزترین محیط زیست انتخاب کرده است. اهمیت دادن به محیط زیست در گردشگری می تواند یک کشور را مورد توجه توریسم قرار دهد یا آنکه چهره ای زشت در ذهن گردشگران ثبت کند. چنین نظر سنجی هایی می توا
 هیسترکتومی، یک عمل جراحی است که بخاطر سلامتی، رحم را بر میدارند. این کار توسط متخصصین زن انجام می شود ،و در زنان یائسه نسبتا شایع است. در اینجا واقعیتهایی درمورد هیسترکتومی وجوددارد که  کمتر شناخته شده است  و شما باید در این مورد  بیشتر بدانید
ادامه مطلب
《لکل شیء وجه، و وجه دینکم الصلوه》افراد رو با چهره های متفاوتی که دارند میشناسیمدین افراد و میزان تدینشون رو هم بخواییم بشناسیم فرمودند با نمازهاشون بشناسینصورت دین شما نماز شماستبا صورت، شادی و غم افرادم شناخته میشهحب و بغضشون شناخته میشهشادابی وخستگیشون شناخته میشهصورتا با آدم حرف میزنننمازها همبه وقت میخونه یا نهبا آداب کامل میخونه یا نهنوافل بهش اضافه میکنه یا نهدر مقابل فحشاء ومنکرات حفظش میکنه یا نهو ...صورتا خوشگل و زیبا دارندن
حمل بار هوایی را می توان به دو بخش فریت بار و کارگو تقسیم کرد:
فریت بار:
افرادی که قصد مهاجرت یا مسافرت طولانی مدت به کشور های دیگر را داشته باشند می توانند از طریق شرکت های حمل هوایی وسایل شخصی خود را به مقصد مورد نظر حمل کنند به این دسته از کالا ها که ماهیت تجاری ندارند فریت بار می گویند.

محاسبه هزینه های فریت بار
این هزینه ها شامل هزینه های حمل بار هوایی، تشریفات گمرکی و هزینه های فرودگاهی می باشد.
کارگو:
بازرگانان و تجار محترم می توانند

اگر فکر می کنید بالی بهشت اندونزی است پس به جزایز نوسا سفر نکرده اید. نوسا مجموعه الجزایر کوچکی هستند که بهشتی در اندونزی می باشد . نوسا لمبونگان و نوسا پنیدا از مهم ترین و زیباترین این جزایر هستند.نوسا پنیدا جزیره ای در جنوب شرقی بالی است که در مجاورت نوسا لمبونگان قرار دارد.این جزایر هنوز آنچنان رونقی ندارند ولی زیبایی و بکر بودن آن ها توجه خیلی از گردشگران و توریست ها را به خود جلب کرده است.
نوسا پنیدا بزرگترین از مجموعه جزایر نوسا می باش
سفر در نوروز و ثبت خاطره های جذاب آن همیشه برای ایرانیان مورد توجه بوده است. بازار رزرو تور داخلی و خارجی و انواع بلیط هواپیما ، قطار و اتوبوس در مسیرهای داخلی و خارجی  با نزدیکی به ایام نوروز داغ و داغ تر می شود. در ادامه این مقاله به بررسی مقاصد پر طرفدار نوروز 99 می پردازیم.سفر به جزیره زیبای کیشنوروز آغاز گرم شدن تدریجی هواست و جزو آخرین زمان هایی در سال است که شهرهای جنوبی کشور آب و هوای خنکی را تجربه می کنند. علاوه بر آن تعطیلات همگانی ا
معاشرت بر دانایی می افزاید ولی تنهایی مکتب نبوغ است.

جمله بالا نقل قولی است از یک مورخ انگلیسی به نام ادوارد گیبون که جمله ی پیچیده ای به نظر نمی رسد و سعی دارد یک مزیت کمتر شناخته شده تنهایی را بازگو کند. با اینکه جمله ساده به نظر می رسد ولی با یک بار خواندن ساده نمی توان آن را کامل درک کرد. برای اینکه بتوان جمله بهتر درک کرد آن را به دو گزاره کوچکتر تقسیم می کنم.
ادامه مطلب
جامعه ای را می توان سالم دانست که در آن هیچ انسانی وسیله ای برای مقاصد
دیگری نباشد بلکه نتیجه کوشش هر فرد عاید خودش شود ، هــــدف کار و کوشش
فقط متوجه نیروهای نهان خود شخص باشد انسان کانون بحساب آید و کلیه فعالیت
های اقتصادی و سیاسی در جهت رشد انسان باشد.
ادامه مطلب
وریا غفوری  مدافع ملی‌پوش و متعصب استقلال از برخی اتفاقات که در فصل گذشته در این باشگاه رخ داد دلخور است و از تراکتورسازی و سپاهان به عنوان مقاصد بعدی او یاد می شود.

نیوزمای :وریا غفوری مطالبات زیادی هم دارد که هنوز دریافت نکرده و به همین دلیل به پیشنهاد تمدید قرارداد با استقلال که برابر با پیشنهاد فصل قبل است پاسخی نداده و این در حالی است که مهلت باشگاه برای دریافت پاسخ از سوی او به پایان رسیده است.
وریا غفوری البته اگر مطالبات فصل قبلش را
آموزش پیانوباید دقیق تر بگوییم ساز پیانو از سازهای ارکستری نیست اما گاهی برای مقاصد رنگی و افه های بخصوص در ارکستر بکار میرود.منطقه ی صوتی بالای آن دارای صوتی درخشان و زنگ دار بوده در حالی که نت های بم گاهی بخاطر کیفیت تاریک و تا حدی شبیه به گانگ برای افزودن قدرت کوبه ای و پر حجم به خط باس به خدمت گرفته میشود. منطقه ی صوتی وسط بیشتر از نظر رنگ خنثی است و کمتر در ارکستر جالب است . به علاوه استفاده از پیانو برای بخش های هارمونی میانی به طرز ناخوشا
من اینجا همه چیز و راجب خودم مینویسم 
و خود خود خودمم!!!
بدون ترس از قضاوت مینویسم چون هیچکس من و نمیشناسه!!!
ولی امشب ترسیدم که شناخته شده باشم و کسی تو دنیای واقعی من و بشناسه!!
چرا ترسیدم!!!!
چون اینجا راحت به گناهام اعتراف کردم و خودم بودم!
چقدر بد که کسی از خودش بترسه!
من امشب از خودم ترسیدم!
پس حتما نقصی دارم و باید دنیای واقعیم و قشنگ تر بچینم طوری که اگر یک روز شناخته شدم انقدر ترس وجودم و نگیره!
خدایا من و به خودت برگردون
و جعلنا للمتقین امام
ملتی که بانوانش در صف مقدم برای پیشبرد مقاصد اسلامی هست آسیب نخواهد دید. ما دیدیم، که زن در این نهضت چه کرد... خون دادند، کشته دادند، به خیابان‌ها ریختند، نهضت را پیروز کردند. مردها به تَبَع زن‌ها در خیابان‌ها می‌ریختند. تشویق می‌کردند زن‌ها مردان را. (خودشان در صف‌های جلو بودند) ما نهضت خودمان رامرهون زن‌ها می‌دانیم.
سجع در لغت به معنای آواز کبوتر و فاخته است [1] و در اصطلاح به همسانی دو فاصله نثر در تک حرف آخر یا یکسانی واژه های آخر قرینه ها در وزن یا حرف آخر (روی) یا هر دوی آنها سجع گفته می شود.
سجع همان آهنگی را به نثر می بخشد که قافیه به شعر ارزانی می دارد با این تفاوت که در نثر عناصری همچون وزن دخالت ندارد.
سجع برای عرب امر شناخته شده ای بوده است زیرا کاهنان و غیب گویان غالباً برای بیان مقاصد خود، گفتار خود را در قالب مسجع بیان می کردند.
نسبت دادن کاهن به پیا
2/ رهبر انقلاب: بعثت انبیا، برای ایجاد یک تمدن است. در تمدن، علم، اخلاق، سبک زندگی و هم جنگ. اینجور نیست که بگوییم اسلام آمد جنگ را از بین ببرد نه! جهت جنگ مهم است. جنگ با چه کسی؟ سالهاست صهیونیست ها برای مقاصد خبیث میجنگند. اما در مقابل آنها مجاهدان فلسطینی و حزب الله هم میجنگند. ملت ما هم در 8 سال دفاع مقدس جنگید. این جنگ، ممدوح است و برای اهداف الهی است. مؤمن قتال میکند اما برای اهداف الهی.
طبس، مرکز شهرستان طبس، شهری کویری در غرب استان خراسان جنوبی ایران است. نخستین شهر پهناور ایران است که  بیشتر مورخان آن را متعلق به  دوره هخامنشیان می دانند. این شهر در واقع یکی از شهرهای زیبای ایران می باشد که به دلیل داشتن جاذبه‌های تاریخی و طبیعی خاص و کمتر شناخته شده، از ظرفیت گردشگری بسیار بالایی برخوردار است. به خاطر زیبایی های بسیار این شهر، به عروس کویرهای ایران معروف می باشد.ادامه مطلب
در یک روز کاری در محیط کار ، جمله زیر را از مدیرم شنیدم :
"آقای فلانی زیاد حرف می زند و توضیحات اضافه می دهد ، و احساس میکنم دارد سرم کلاه می گذارد. بنابراین با ایشان قراداد نخواهیم بست"
...
بارها شنیده ام که هرکس توانایی بیشتری دارد کمتر از آن حرف می زند . 
و بارها دیده ام که هر کس بیشتر حرف میزند ، کار کمتری میکند.
 شهرستان بروجرد یکی از شهرستان‌های غرب ایران است
پایتخت کشور فرانسه با نام پاریس شناخته
می‌شود؛ اما این نام فقط مختص به این شهر نیست. به عنوان مثال شهر‌هایی در
کشور ما هستند که به دلیل شباهتی که به پاریس دارند با نام پاریس کوچولو
شناخته می‌شوند. یکی از این شهر‌ها با نام بجنورد شناخته می‌شود. البته
بروجرد نیز با نام پاریس کوچولو شناخته می‌شود که در این مطلب به معرفی شهر
بروجرد می پردازیم.

ادامه مطلب
آیلتس یک آزمون زبان انگلیسی است که برای مقاصد تحصیل، مهاجرت و کار در کشورهای دیگر، توسط ۹۰۰۰ موسسه در ۱۳۰ کشور جهان پذیرفته شده و بطور مشترک توسط شورای British council و  University of Cambridge ESOL استرالیا سازماندهی و برگزار می شود.
آیلتس در واقع از ساختار و لهجه ی بریتانیایی استفاده می کند و بیشتر توسط موسسات بریتانیایی و موسساتی که در کشورهای مشترک المنافعی همچون استرالیا و نیوزیلند و کشورهای اروپایی معتبر شناخته می شود. بسته به هدف شما (کار یا تحصیل یا م
"کمتر بترسید؛ بیشتر امیدوار باشید. کمتر بخورید، بیشتر بجوید. کمتر آه بکشید، بیشتر نفس بکشید. کمتر متنفر باشید، بیشتر عشق بورزید. و بعد خواهید دید که همه چیزهای خوب از آنِ شما خواهد شد."
ضرب‌المثل سوئدی

"هر فردی که بداند چگونه بخواند، قدرت دارد که خود را بزرگتر جلوه دهد، راه‌های وجود خود را بیشتر کند، زندگی خود را تکمیل‌تر، مهم‌تر و جالب‌تر سازد."
آلدوس هاکسلی (Aldous Huxley)
ادامه مطلب

خصوصیات بارز هلیوم
هلیوم یک عنصر شیمیایی گازی است با نماد  He و عدد اتمی 2 و وزن اتمی 4,0026 g/mol .

گاز هلیوم یکی از گازهای نجیب در گروه O در جدول تناوبی است، این عنصر، دومین عنصر سبک است. منبع اصلی جهانی گاز هلیوم، میدان های گاز طبیعی در ایالات متحده می باشد.

هلیوم یک عنصر بی بو، بی رنگ و بی مزه و گازی غیر سمی است و نسبت به گاز های دیگر کمتر در آب حل میشود و یک عنصر کم واکنش نسبت به ترکیبات شیمیایی است. چگالی و چسبندگی گاز هلیوم بسیار کم است. رسانای
بدون اغراق اینستاگرام جزو اپلیکیشن‌های محبوب کاربران دنیا می‌باشد.کافیست یکبار به داخل این اپلیکیشن بروید تا با انبوهی از تصاویر با موضوعات مختلف مواجه شوید.
در این مقاله می‌خواهیم 5 ویژگی حرفه ای اینستاگرام را خدمت شما عزیزان آموزش دهیم که کمتر شناخته شده است. در ادامه با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
تاریخچه خرما
نخل یا درخت خرما یکی از قدیمی ترین درخت های شناخته شده در
جهان است که عمدتا در مناطق خاورمیانه مانند عراق و ایران و یا عربستان و شمال
آفریقا کاشت همی شده است.  بصورت کلی خرما
از این مناطق بوده که وارد سایر کشورها مانند استرالیا، امریکا، مکزیک، هند،
پاکستان و مکزیک و غیره شده است.
یافته های فسیلی نشان می دهد که خرما از 50 میلیون سال قبل
هم در کره زمین رشد می کرده است. بیش از 5000 تا 7000 سال است که خرما و یا نخل
خرما برای مقاصد مختلفی توس
Counter Strike Global Offensives
1.37.0.4 کمتر کسی است که اسم بازی کانتر استریک Counter Strike را نشنیده
باشد.بازی پرطرفداری که سالیان است به اصلی ترین بازی آنلاین جهان شناخته
شده است.حالا پس از مدتها ما شاهد انتشار نسخه جدید این بازی با عنوان بازی
Counter Strike Global Offencive هستیم که به جنگ بازی های کامپیوتری
پیوسته است.
ادامه مطلب
شیائومی علاوه بر گوشی‌های هوشمند، محصولات متنوع دیگری نیز به بازار عرضه می‌کند که ممکن است حتی نام برخی از آن‌ها را تاکنون نشنیده باشید. 

بسیاری از افراد شیائومی را به‌عنوان شرکت تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند اقتصادی می‌شناسند؛ درحالی‌که این شرکت چینی محصولات متنوع دیگری نیز به بازار عرضه می‌کند که در بازار هند و برخی بازارهای اروپایی فروخته می‌شوند و شناخته‌شده هستند. 
درکنار گوشی‌های هوشمند، شیائومی محصولات هوشمند دیگری از
کیش یکی از مقاصد جذاب گردشگری است که بخاطر امکانات و جاذبه ها و تفریحاتی که دارد همواره به عنوان مقصد سفر انتخاب می کنند.کیش دارای رستوران های زیادی است؛ رستوران هایی که به اندازه کافی لوکس و مدرن و جذاب هستند. این رستوران ها همانطور که لوکس و مدرن هستند برای صرف وعده ی غذایی در این رستوران ها باید هزینه ی زیادی پرداخت کنید.
ادامه مطلب
کل جانباختگان جهان در طول سه ماه غوغای کرونا 3118نفر هستند! و این یعنی کمتر از نیم میلینیوم جمعیت جهان. حتی کمتر از تصادفات یک شهر کوچک، و بی ضرر تر از همه مرگ و میرهای شناخته شده. اما چرا آن را اینهمه بزرگ جلوه می دهند؟ یک بعد آن اقتصادی است، یعنی اقتصاد کشور چین که در حال نابودی بود، توجیه مناسبی پیدا کرد. یادتان باشد وقتی اقتصاد امریکا روبه پایان بود، دستور دادند تا برج های دوقلو تجارت جهانی منفجر شود، تا اسناد بدهی های 20تریلیون دلاری امریکا
همه چیز شبیه قمار بود. که من باختم. تمام.
اما مسئله اینجاست که من روی یه احتمال شرط بستم. احتمالی کمتر از پنج درصد. شایدم خیلی کمتر. مسئله اینه، من اون نود و پنج درصد رو ندیدم. نخواستم ببینم. با اینکه همیشه از فریب متنفر بودم و از فریب خودم می ترسیدم. ندیدم. الان مسئله اینه: نود و پنج درصد حقیقت امروزم چیه؟
همه چیز شبیه قمار بود. که من باختم. تمام.
اما مسئله اینجاست که من روی یه احتمال شرط بستم. احتمالی کمتر از پنج درصد. شایدم خیلی کمتر. مسئله اینه، من اون نود و پنج درصد رو ندیدم. نخواستم ببینم. با اینکه همیشه از فریب متنفر بودم و از فریب خودم می ترسیدم. ندیدم. الان مسئله اصلی اینه: نود و پنج درصد حقیقت امروزم چیه؟
برد مدار چاپی دو لایه به عنوان PCB های دو طرفه شناخته می شود. همانطور که می دانید در این نوع PCB ها از یک لایه نازک از مواد رسانا مانند مس برای هر دو طرف (بالایی و پایینی) استفاده می شود. در PCB، برد از لایه های مختلفی تشکیل می شود که دارای دو لایه در مکان های متناظر است.
اینها به وسیله یک سوراه موجود در برد به هم وصل می شوند که در شکل زیر نشان داده شده است. انعطاف پذیری بیشتر ، هزینه نسبتا کمتر از مهمترین مزایای این برد مدار چاپی است. این نوع PCBها بیشتر
مناطق آزاد ایران یکی از مقاصد سفر جذابی هستند که از جاذبه های گردشگری مختلفی برخوردار اند. بیشتر مناطق آزاد ایران را جزیره های زیبای آن تشکیل داده اند. معروف ترین جزیره ای که از جهات مختلف ارزش سفر بالایی دارد، جزیره کیش است.

ادامه مطلب
شهر ورونا در ایتالیا در منطقه ونتو قرار گرفته و با نام شهر عشق شناخته می شود. زیرا این شهر در گذشته محل تولد زوج افسانه ای و عاشق بنام رومئو و ژولیت معروف می باشد. شهر ورونا محل اتصال اروپای مرکزی و ایتالیا به یکدیگر نیز می باشد. این شهر دیدنی در شمال ایتالیا در نزدیکی رود آدیگه قرار دارد. قدمت شهر ورونا به 89 سال قبل از میلاد باز می گردد که به تصرف روم باستان درآمده بوده  یکی از مهم ترین شهر ها در ایتالیا به شمار می رفت.با آرزوی آسمان آبی همراه
همانطور که تا به اینجا در وبسایت مرکز مشاوره تخصصی سفر اصفهان تور با مقالات مختلف در باب سفر و گردشگری همراه شما بودیم در این قسمت درباره سفر و تور در فصل پاییز در سال ۹۸ صحبت می کنیم.
فصل پاییز به طور معمول با توجه به ایام شروع سال تحصیلی با کاهش تقاضای تور و سفر همراه در کشور همراه است ، البته به خانواده هایی که اعضای خانواده آن ها مشغول به تحصیل نیستند پیشنهاد می کنیم مقاصد بسیار خاص و عالی که در این فصل بکر هم از لحاظ زیبایی طبیعت هم از لحاظ
هفته پیش کلاسی داشتیم که حیفم اومد یه مطلبش که برام خیلی جالب بود رو اینجا نگم.
طبق آمار روانشناسی، کمتر از 20درصد افراد تمایل به تغییر رفتارشون دارند.
و کمتر از 20درصد کسانی که شروع به تغییر می کنند به مرحله پایانی تغییر رفتار و خودکارآمدی می رسند.
یعنی در کل فقط کمتر از 4درصد افراد در رفتارشون در شئون مختلف اجتماعی و اقتصادی و عادات غذایی و... تغییر می کنند.
پ.ن: منم فعلا تصمیم گرفتم که بیشتر بنویسم...امیدوارم جزء این 4درصد باشم :|
یکی از نماهایی که به ندرت در سینما دیده شده است و حتی اسم آن به گوش کمتر کسی رسیده است، داچ انگل است.
این نما با نام های دیگری چون Dutch tilt ، canted angle و oblique angle شناخته میشود و عبارتند از انحراف زاوه ی X مختصات نسبت به محور افقی کادر که باعث به وجود آمدن احساس گیجی توامان با عدم تعادل در احساس بیننده میشود.
ادامه مطلب
ملتی که بانوانش در صف مقدم برای پیشبرد مقاصد اسلامی هست آسیب نخواهد دید. ما دیدیم، که زن در این نهضت چه کرد... خون دادند، کشته دادند، به خیابان‌ها ریختند، نهضت را پیروز کردند. مردها به تَبَع زن‌ها در خیابان‌ها می‌ریختند. تشویق می‌کردند زن‌ها مردان را. (خودشان در صف‌های جلو بودند) ما نهضت خودمان رامرهون زن‌ها می‌دانیم.
سخن بختیار در مستند ارثیه پدری
در سال‌های اخیر کشور ترکیه با توجه به برخورداری از طبیعت و جاذبه‌های شگفت‌انگیز خود و همچنین فاصله نزدیکی که با ایران دارد به یکی از مقاصد محبوب نزد ایرانیان تبدیل‌ شده است.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مهرپرواز،  بررسی توریست‌های در ترکیه نشان می‌دهد که در سال‌های اخیر نه‌تنها ایرانیان بلکه دیگر مردم از سراسر نقاط دنیا تور کشور ترکیهخریداری کرده و سفری پرماجرا را به کشور ماه و ستاره تجربه می‌کنند.
ادامه مطلب
الکس گارلند را برخی با فیلم هوش مصنوعی برجسته‌ی او Ex Machina می‌شناسند، برخی هم با برداشت مغز تیلیت کن او از  Annihalation در باب بیگانگان و عده‌ی غالب نیز اصلا او را نمی‌شناسند. 
ولی من بی‌شک او را تا سال‌ها با شاهکار Devs خواهم شناخت. مینی سریال علمی-تخیل فاخر کمتر شناخته‌ی شده‌ی هشت قسمتی که همین اخیرا قسمت آخرش پخش شد و وقت آن است که از آن تعریف و تمجید کنم.

ادامه مطلب
مردی از خوارج خدمت امام باقر ع رسید عرضکرد ای ابا جعفر چه چیز را میپرستی فرمود خدای تعالی. راگفت اورا دیده یی فرمود دیدگان اورا ببینایی چشم نبیند ولی دلها اورا بحقیقت ایمان دیده اند با سنجش شناخته نشود و با حواس درک نشود و بمردم مانند نیست با ایاتش توصیف. شده با  علامات شناخته شده در داوریش ستم نکند اوست خدا سزاوار پرستشی جز او نیست مردخارجی بیرون رفت و میگفت خدا داناتر است که رسالت خویش را کجا قرار دهد
طراحی لوگو
طراحی لوگو /همانگونه که می دانید هر شرکت، اداره، سازمان و یا نهاد خصوصی و دولتی با یک “نماد” یا “نشانه” شناخته می شود. به عنوان مثال شرکت ایران خودرو با آرم “اسب” (سمند) شناخته شده است. این امر به نحوی “برندیگ” و برند سازی برای آن شرکت است.

ادامه مطلب
 منصور بن حازم گوید بامام صادق ع عرض کردم همانا خدا بزرگوارتر و گرامی تر است از اینکه بوسیله مخلوقش شناخته شود بلکه مخلوق بوسیله خدا شناخته شوند و بوسیله خدا شناخته شوند بوسیله خدا بشناسند فرمود درست گفتی ع رصکردم هر که بداند پروردگاری دارد سزاوار است که بداند برای او خرسندی و خشمی است و خرسندی و خشم او جز بوسیله وح ی یا پیغمبر فهمیده نشود و کسیکه وح ی بر خودش نازل نشود باید در طلب پیغمبران باشد و چونایشانرا ملاقات کرد بداند که ایشانند حجت خ

مرغ مرندی

مرغ و خروس نژاد مرندی جزء دسته مرغ‌های آسیایی و از بهترین و شناخته شده‌ترین نژاد مرغ بومی کشور ایران به شمار می‌رود. این نژاد توانسته خود را به خوبی با اقلیم سرد کوهستانی نواحی شمال غربی کشور، منطقه آذربایجان و به خصوص منطقه مرند وقف دهد، به طوری که حتی رنگ پوشش پرهای بدن که به رنگ سیاه است، خود نوعی انطباق با شرایط آب و هوایی سرد و سخت آن منطقه است، زیرا رنگ سیاه نسبتاً نور خورشید را بیشتر جذب و گرما را کمتر از دست می‌دهد.
ادام
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : مصر همیشه برای کسانی که می‌خواهند از تاریخ باستان لذت ببرند یکی از مقاصد اولیه سفر بوده است، یک فرهنگ زیبا و غنی، و اماکن و افراد بی‌نظیر. بااین‌حال، همچنان یکی از آن مقاصدی است که بسیاری افراد آرزوی دیدن آن را دارند. در ادامه شما را با ۷ دلیل آشنا می‌کنیم که چرا هر کسی باید حداقل یک بار در زندگی از این کشور دیدن کند.
ادامه مطلب
به گزارش سایت تفریحی چفچفک به نقل از دیجیاتو : مشخصه اصلی بازی‌های مستقل که وجه تمایز آن‌ها با عناوین AAA به شمار می‌آید بودجه کمتر و مختصرتری است که به پای آن‌ها خرج می‌شود، با این حال همه می‌دانیم که هزینه‌های کمتر لزوما به معنی کیفیت پایینتر یا جذابیت کمتر نیست. حتی بسیاری از بازی‌های به یاد ماندنی و درگیرکننده‌ای که تا به حال بازی کرده‌ایم به صورت مستقل خلق شده‌اند و تنها چیزی که توانسته نام آن‌ها را برایمان جاودانه کند روایت، گی
جزیره قشم یکی از زیباترین مقاصد گردشگری موجود در ایران به‌ حساب می‌آید.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام لحظه آخر، این جزیره در جنوب کشور و درست در میان آب‌های نیلگون خلیج‌فارس قرارگرفته است، قشم نسبت به کیش مساحت بسیار بیشتری داشته اما پیشرفت آن نسبت به کیش کمتر می‌باشد. شهردار قشم در سال‌های اخیر تلاش‌های بسیاری جهت بهبود وضعیت گردشگری این شهر کرده و موفق شده تعداد گردشگران را افزایش دهد..
امکانات و جاذبه‌های تفریحی که امروزه در این شهر
فروش آن لاین پروازهای ایران به افغانستان و بالعکس چند وقتی است که توسط شرکت های ماهان و قشم ایر مجددا از سرگرفته شده است که می تواند گامی در جهت افزایش میزان تجارت میان دو کشور باشد. این پروازها از ایران از شهرهای تهران و مشهد به مقاصد شهرهای کابل , هرات ,مزارشریف و قندهار می باشد.

نماز رکن اصلی دین است و باید اصلی‌ترین جایگاه را در زندگی مردم داشته باشد. نماز در حقیقت پشتوانه‌ای مستحکم و ذخیره‌ای تمام‌نشدنی در مبارزه‌ای است که آدمی با شیطانِ نفْسِ خود، که او را به پستی و زبونی می‌کشد، و شیطان‌های قدرت، که با زر و زور، او را وادار به ذلت و تسلیم می‌کنند، همیشه و در همه حال دارد.
فصل دوم: معارف، مقاصد و توقعات انقلاب اسلامی ایران

طرز تهیه کشک و بادمجان
کشک و بادمجان
کشک و بادمجان یکی از غذاهای اصیل و قدیمی ایرانی است که به عنوان یک غذای حاضری بسیار خوشمزه شناخته می شود. این غذای خوشمزه از بادمجان ، کشک ، پیاز و سیر تهیه می شود و به همراه نان سرو می شود.
با مقدار موادی که در این دستور آشپزی قرار گرفته است می توانید برای ۴ نفر کشک و بادمجان تهیه کنید. در صورتی که می خواهید مقدار کمتر یا بیشتری کشک و بادمجان تهیه کنید کافیست مقدار مواد را ضرب یا تقسیم کنید. با آموزش آشپزی ک
کانادا یکی از مقاصد گردشگری جهان است که سالانه میلیون ها نفر به این کشور سفر می کنند. قصد داریم اطلاعاتی درباره کشور کانادا در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید هزینه های سفر خود را کاهش دهید و سفری راحت و آسوده را تجربه کنید. قطعا سفر به کانادا و خرید تور کانادا می تواند تجربه ای تکرار نشدنی باشد که نباید آن را از دست داد. کانادا به عنوان یک مستعمره انگلیس ساختمان ها و عمارت های بسیار زیادی دارد که بازدید از آنها می تواند بسیار جالب باشد. شاید بد
تصور بسیاری از ما از یک کشور، منطقه ای بسیار بزرگ با جمعیت زیاد است در حالی که کشورهایی وجود دارند که بسیار کوچک تر از تصور ما هستند به گونه ای که ممکن است مساحت آن ها با مساحت یک شهر کوچک از کشوری دیگر برابر باشد که اکثرا در اروپا هستند. کشورهای زیادی هستند که مساحت آن ها از 400 کیلومتر مربع کمتر است. 10 کشور کوچک جهان، روی هم مساحتی معادل 1491 کیلومتر دارند که این مساحت از مساحت شهر تگزاس با 1625 کیلومتر مربع کمتر است.
این کشورها با حکومت و فرهنگ مخت
تو این دوسالی که تو وبلاگم ننوشتم خیلی سفرنامه ننوشته دارم، از مقاصد خیلی دور تا سفرهای یه روزه و دو روزه داخل ایران..البته بیشترش مال همون سال ۹۶ بوده که یجورایی بهترین سال عمرم تا حالا بوده،هعیییی حالا میخوام بنویسم میگم اونجوری کل وبلاگم میشه سفرنامه، تازه از اون مهمترش اینه که سفرنامه نوشتن مخصوصا همراه عکس گذاشتن تو وبلاگ خیلی وقت‌گیره مخصوصاتر که ماهها هم از سفره گذشته باشه.. یعنی یه تایم میخواد که در اتاقت رو ببندی کسی هم کار به کار
توی یه شهر میاد, مردمش میان کمک هم, خیلی زیاد
تو یه شهر دیگه مردمش کمتر میان کمک هم
جایی دیگه, بعضیاشون کمتر تر و حتی!
خداییش مردم شیراز توی امتحان قبول شدن و باید نهادهای فرهنگی برای لرستان کارهای زیادی انجام بدن که تا بحال نشده.
 لغت‌نامه(Acidity) 
یکی از سه شاخه‌ی نوشیدنی قهوه است که به صورت تیزی لحظه‌ای و یا ترشی مرکبات مانند سرزنده‌ای بر روی زبان حس می‌شود. این حس تند و تیز مطبوع در ارتباط با قهوه‌هایی است
که در ارتفاع بالایی از سطح دریا کشت می‌شوند. اسیدیتی به عنوان یک کیفیت طعمی قهوه شناخته می‌شود و این کلمه به مهنای اسیدی بودن نوشیدنی (محلولی با PH کمتر از ۷) نیست.
ادامه مطلب

اقامه‌ی نماز فقط این نیست که صالحان، خود نماز بگزارند؛ بلکه باید این ستونِ دین در جامعه به‌پاداشته شود و همه کس با رازها و اشاره‌های آن آشنا، و از برکات آن برخوردار گردد. درخشش معنویت و صفای ذکر الهی، همه‌ی آفاق جامعه را روشن و مصفّا کند و تن‌ها و جان‌ها با هم به نماز بشتابند و در پناه آن، طمأنینه و استحکام یابند.
جاله بدونید که توی نور کم، احساسات آدما بر عقلشون غلبه می‌کنه. اینو از اونجایی فهمیدن که توی یه فروشگاه، اگه نور یه راهرو یه ذره کمتر باشه، خریدارها کمتر منطقی عمل می‌کنن.به خاطر همینه که نور کافه‌ها معمولاً کمه...به خاطر همینه که آدما شبا صادق‌تر می‌شن...
 منصور بن حازم گوید بامام صادق ع عرض کردم همانا خدا بزرگوارتر و گرامی تر است از اینکه بوسیله مخلوقش شناخته شود بلکه مخلوق بوسیله خدا شناخته شوند و بوسیله خدا شناخته شوند بوسیله خدا بشناسند فرمود درست گفتی ع رصکردم هر که بداند پروردگاری دارد سزاوار است که بداند برای او خرسندی و خشمی است و خرسندی و خشم او جز بوسیله وح ی یا پیغمبر فهمیده نشود و کسیکه وح ی بر خودش نازل نشود باید در طلب پیغمبران باشد و چونایشانرا ملاقات کرد بداند که ایشانند حجت خ
محققین زیر در 5 سال گذشته (2015 تا 2019)، در کمتر از هر 5 روز، به طور متوسط در نشر یک مقاله همکاری داشته اند:
امیر حسین صاحبکار هر 2.9 روز یک مقالهمحسن خاکزاد هر 3.28 روز یک مقالهفریدون عزیزی هر 3.62 روز یک مقالهمحمد رضا گنجعلی هر 4.6 روز یک مقالهمسعود صلواتی نیاسری هر 4.7 روز یک مقاله
در این محاسبات فقط مقالات ریویو و اریجینال (Article and Review) در نظر گرفته شده اند.
آب ژاول که با نام تجاری وایتکس در ایران شناخته می شود شوینده ای حاوی کلر می باشد که می تواند به راحتی سبب ضد عفونی نمودن سطوح شود. این ماده که با نام شیمیایی سدیم هیپوکلریت نیز شناخته می شود می تواند به واسطه ی کلر موجود در ساختارش در تصفیه و کشتن میکروارگانیسم های موجود مورد استفاده قرار بگیرد.
از ترکیب نمودن این ماده با سایر شوینده های حاوی کلر به خصوص جوهر نمک باید به طور جد خودداری نمود.
برای تهیه ی مواد شیمیایی با ما در ارتباط باشید
به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی ویژه برنامه امام حسین(ع) را چگونه شناخته ام در کتابخانه کوثر برگزار گردید. در این برنامه اعضا کتابخانه به ذکر خاطرات خود از عزاداری های خود پرداختند. همچنین هر یک از آنها اطلاعاتی را که از نحوه شهادت امام حسین و روز عاشورا داشتند را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

یکی از مکان هایی که در شهر استانبول قرار دارد و بازدید آن هنگام سفر به استانبول خالی از لطف نیست ، برج گالاتا میباشد. این برج به شکل استوانه ای با ارتفاع 70 متر و قطر 10 متر ساخته شده که ضخامت دیواره های آن حدود 4 متر میباشد و وزن این برج در حدود 10.000 تن تخمین زده شده است.
این برج را رومیان در صده 500 میلادی ساخته اند که در دوره های مختلف برای مقاصد گوناگون از آن استفاده میشده
ادامه مطلب
▫️موسسه ملی تحقیقات سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران:بررسی گزارش‌های همه‌گیری بیماری کرونا نشان می‌دهد کودکان نیز ممکن است به این بیماری مبتلا شوند اما میزان و شدت ابتلای آنها نسبت به بزرگسالان کمتر است 
▫️بر اساس مطالعات صورت گرفته روی بیماران مبتلا به ویروس کرونا، از بیش از ۴۴ هزار مورد تایید شده در چین، تنها ۴۱۶ مورد (کمتر از ۱ درصد)، کودکان نه ساله یا کمتر بودند
+ کودکان مبتلا به ویروس کرونا، اغلب علایمی شبیه سرماخوردگی مانند تب، آب
﷽. #مکتب_سیدالشهدا_مکتب_عقلانیت

❖. کسى که بخواهد از قضیه عاشورا به نفع خودش بهره بگیرد با دم شیر دارد بازى مى‏ کند و خلاصه با خدا طرف است. باید حواسش باشد که یک وقتى آن غیرت الهى به جوشش مى‏ افتد! با امام نباید بازى کرد از قضایاى عاشورا نباید انسان به عنوان نردبان براى مقاصد دنیوى استفاده کنى این خطر، خطرى است جدى و باید مواظب بود.
دروس شرح حکمت متعالیه، ج۲۱، ص ۲۵۰

☑️ @sire_salehan | #سیره_صالحانِِِِِ

یکی از محصولاتی که در زمینه ترموکوپل ها کمتر شناخته شده است ، ترموکوپل دیتالاگر است. در صفحات فارسی زبان نتوانستم مطالب مناسبی را پیدا کنم ، در نتیجه به ترجمه رو آوردم. متنی که در ادامه میخوانید ترجمه ای است از ترموکوپل دیتالاگر 8 کاناله ، محصول شرکت پیکو تکنولوژی که آدرسش را هم در انتهای مطلب برایتان قرار داده ام. امیدوارم مفید واقع شود.

ادامه مطلب
نمی دانم کحا متنی با این مضمون خواندم که: مردم به یک سردرد معمولی خود بیشتر از خبر مرگ من و شما اهمیت می دهند. شاید همین باید دلیلی شود برای اینکه کمتر از قضاوت شدن بترسیم یا نگران دیدگاه "مردم" باشیم و شاید دلیلی باشد که کمتر احساسات خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم.
حدود دو سال پیش بود که تصمیم گرفتم کتاب خوندن رو خیلی جدی تر، به عنوان یه روتین همیشگی داشته باشم. سخت ترین قدم پیدا کردن کتابایی بود که برام جذابیت داشته باشه و مشتاق ترم کنه. به لطف آزمون و خطایی که توی کتابخونه عمومی ممکن شد، به لطف معدود دوستان کتاب دوست و به لطف شبکه های اجتماعی تخصصی معرفی کتاب کم کم یاد گرفتم چه کتابی انتخاب کنم. حتی یاد گرفتم روی چه کتابایی ریسک کنم. داشتن دوست کتابخون و کتاب دوست و کتاب شناس خیلی کمک خوبیه، خیلی به رشد

خرید کفش ۸ترک طبی چرم پاسارگاد
کفش ۸ترک طبی چرم پاسارگاد دارای کیفیت خوب تولید شده از چرم طبیعی که جنس زیره آن نیز کریپ آنتی هستاتیک کلارکس می باشد که باعث ایجاد راحتی در طول استفاده خواهد شد. طرح این کفش مردانه نیمه کلاسیک می باشد و می توان جهت مقاصد گوناگون از آن برای انواع مراسم و مکان ها استفاده کرد.
برچسب‌ها: خرید کفش مردانه
همیشه خاطرات سفرهای دو نفره زوج‌های جوان از جمله خاطرات به یاد ماندنی است که بعد از گذشت چند سال یادآوری آنها همچنان شیرین و لذت‌بخش هستند. تعطیلات نوروز بهترین زمان برای سفرهای چند روزه بوده و انتخاب مقصد مناسب نیز از مهم‌ترین کارهایی است دوست داران سفر، با نزدیک شدن به ایام عید به فکر انتخاب آن می‌افتند. فرقی نمی کند بخواهید بلیط قطار مشهد شاهرود تهیه کنید یا بلیط اتوبوس شیراز بوشهر، باید بلیط قطار و یا اتوبوس خود را زودتر رزرو کنی
طبس، مرکز شهرستان طبس، شهری کویری در غرب استان خراسان جنوبی ایران است. نخستین شهر پهناور ایران است که  بیشتر مورخان آن را متعلق به  دوره هخامنشیان می دانند. این شهر در واقع یکی از شهرهای زیبای ایران می باشد که به دلیل داشتن جاذبه‌های تاریخی و طبیعی خاص و کمتر شناخته شده، از ظرفیت گردشگری بسیار بالایی برخوردار است. به خاطر زیبایی های بسیار این شهر، به عروس کویرهای ایران معروف می باشد.ادامه مطلب
تورهای شاد و هیجان انگیز رفتینگ در رودخانه ها
باربری مشهد
            باربری مشهد سالهای سال است که در زمینه حمل بار درون شهری و بین شهری در مشهد مقدس توانسته است به عنوان بهترین باربری در این شهر شناخته شود. باربری مشهد با نام تجاری نتسان در بین همشهریان عزیز مشهدی شناخته می شود. 
اثاث کشی مشهد

نمازِ با حضور و با توجه، نمازی که از یاد و ذکر سرشار است ودر آن با خدای خود سخن می‌گوید و به او دل می‌سپارد، چنین نمازی انسان را از پوچی و بی‌هدفی و ضعف می‌رهاند و به او همت و اراده و هدف می‌بخشد و دل او را از میلِ به کج‌رَوی و گناه و پستی نجات می‌دهد. از این‌روست که نماز در همه‌ی حالات، حتی در میدان نبرد و سخت‌ترین آزمایش‌های زندگی، اولویت خود را از دست نمی‌دهد. انسان همیشه به نماز محتاج است.
فصل دوم: معارف، مقاصد و توقعات انقلاب اسلامی

رمز نگاری اطلاعات برای اهداف و مقاصد مختلفی صورت میگیرد لذا روشها و شیوه های مختلفی هم برای این انجام این کار پیش روی برنامه نویسان وجود داره

شاید بپرسید اصلا رمزنگاری چی هست ؟! 
داستان رمزنگاری اینه که ما تصمیم داریم به دلایل مختلفی که در پائین توضیح میدم یک متن یا محتوایی رو به یک شکل دیگر ( یک رشته رمزآلود ) تبدیل کنیم.
ادامه مطلب
مجردها سبک سفر متفاوتی دارند، معمولا با یک کوله‌پشتی به دنبال ماجراجویی و کشف جاهای جدید هستند. به نظر می‌رسد طبیعت‌گردی با سلیقه این افراد سازگار است، اکوتوریسم فرصتی مناسب برای برنامه‌ریزی نوعی از سفر است که قبلا کمتر تجربه کرده‌اید. اگر شما هم به دنبال مقصدهایی برای سفرهای مجردی در ایام نوروز هستید، در این مقاله با مِستر‌بلیط همراه باشید تا جذاب‌ترین نقاط ایران برای ماجراجویی به شما پیشنهاد کنیم.در ادامه در مقاله ی  جذاب‌تری
وقتی صد بار به یکی بگی از یه کاری خوشت نمیاد و برای بار صد و یکم همون کار انجام شه یعنی چی؟ یعنی اونی که باید عوض شه تویی نه اون! یعنی مشکل از توعه که همچنان امید داری 
وقتی یه چیزی در زمان های دور ناراحتت کرده و هزار بار بهش فکر کردی و خودت رو عذاب دادی و کشتی و زنده کردی و برای بار هزار و یکم وقتی بهش فکر کردی انگار که همین چندثانیه قبل همه چیز اتفاق افتاده یعنی چی؟یعنی امید نداشته باش با فکر کردن بهش چیزی درست شه یعنی یا بپذیرش یا بمیرررر
وقتی

به علت نگرانی‌ها در مورد تقاضای کمتر برای سوخت در نتیجه رشد اقتصادی ضعیف جهان، قیمت نفت به کمتر از 59 دلار در هر بشکه کاهش یافت.
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، به علت نگرانی‌ها در مورد تقاضای کمتر برای سوخت به علت رشد اقتصادی ضعیف و پیش‌بینی افزایش بیشتر ذخایر نفت آمریکا، قیمت نفت به کمتر از 59 دلار در هر بشکه کاهش یافت.
نشانه‌‌های کاهش بیشتر تولید از سوی اوپک در نشست ماه دسامبر و همچنین خوش‌بینی در مورد توافق احتم
بزرگترین کشور جهان، روسیه طیف گسترده ای از تجربیات سفر را به گردشگران تور های ویژه روسیه ارائه می دهد، از زمین تا دامنه کوه های پوشیده از یخچالهای طبیعی تا پیاده روی در امتداد ساحل قدیمی ترین دریاچه زمین نظر گردشگران را به خود جلب می کند. اماکن تاریخی و فعالیتهای فرهنگی در شهرهای بزرگ کشور نیز بسیار زیاد است. بازدید از روسیه یک ماجراجویی است که به زودی فراموش نمی شود. این جاذبه های گردشگری روسیه می توانند از یک سفر عالی روسیه برای یک سفر ب
تعریف جنگ نرم و راههای مقابله

به نام خدا

مفهوم جنگ نرم (Soft Warfare) در مقابل جنگ سخت (Warfare Hard) است و تعریف واحدی که مورد پذیرش همگان باشد ندارد.

«جان کالینز» تئوریسین دانشگاه ملی جنگ آمریکا، جنگ نرم را عبارت از “استفاده طراحی شده از تبلیغات و ابزارهای مربوط به آن، برای نفوذ در مختصات فکری دشمن با توسل به شیوه هایی که موجب پیشرفت مقاصد امنیت ملی مجری می شود”، می داند.
ادامه مطلب
سایت تد TED را از دست ندهید (+ پیشنهاد چند سخنرانی) - متمم https://motamem.org › سایت-ted-را-از-دست-ندهید Translate this page سایت تد (TED) برای ما ایرانیان نسبتاً شناخته شده است. اجرای نسخه‌های محلی آن (TEDx) در شهرهای مختلف ایران هم به شناخته‌شدن بهتر برند TED کمک کرده است. تد - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد https://fa.wikipedia.org › wiki Translate this page تِد (به انگلیسی: TED، مخفف Technology, Entertainment, Design) یک مجموعه .... در آوریل ۲۰۰۷، سایت جدید تد (TED.com) راه اندازی شد و با طراحی شرکت گسترش ... ‎۱ تاریخ
یونان
یونان یکی از شناخته شده ترین کشورهای اروپایی است که به دلیل تاریخ بسیار طولانی و تاثیری که بر فلسفه و فرهنگ کشورهای غربی داشته از اهمیت زیادی نیز در بین این کشورها برخوردار است. همه ما شاید یونان را به فلاسطه مهم این کشور مانند ارسطو و افلاطون و سقراط بشناسیم اما یونان صرف نظر از علم و تاثیرات علومی که بر جهان داشته از معیارهای تاریخی و موقعیت جغرافیایی بسیار پر اهمیتی نیز در طول تاریخ برخوردار بوده است.
کشور یونان در جنوبی ترین منطق
باب سجر (Bob Seger) یکی از ستاره‌های کلاسیک راک است که کارهای ارزنده و ماندگاری دارد. ولی متاسفانه در ایران کمتر شناخته شده است. 
یکی از بهترین کارهایش که بارها هم کاور شد"Turn the page" محصول 1998 است. معروفترین کاورش (از اثر اصلی هم معروفتر) توسط گروه متالیکا در سال 2004 باز-اجرا شد و تبدیل به یکی از موفق‌ترین کارهای این گروه شد تاجایی که حتی بعضی این کارو متعلق به گروه متالیکا می‌دانند! البته آهنگسازی زیبا، اجرای فوق العاده و کلیپ بسیار متفاوت و جنجالی
باب سجر (Bob Seger) یکی از ستاره‌های کلاسیک راک است که کارهای ارزنده و ماندگاری دارد. ولی متاسفانه در ایران کمتر شناخته شده است. 
یکی از بهترین کارهایش که بارها هم کاور شد"Turn the page" محصول 1998 است. معروفترین کاورش (از اثر اصلی هم معروفتر) توسط گروه متالیکا در سال 2004 باز-اجرا شد و تبدیل به یکی از موفق‌ترین کارهای این گروه شد تاجایی که حتی بعضی این کارو متعلق به گروه متالیکا می‌دانند! البته آهنگسازی زیبا، اجرای فوق العاده و کلیپ بسیار متفاوت و جنجالی
امام عظیم‌الشأن ما، نشان داد که فقه اسلام؛ یعنی مقررات اداره‌ی زندگی مردم، در کنار فلسفه‌ی اسلام؛ یعنی تفکر روشن‌بینانه و عمیق و استدلالی، و عرفان اسلام؛ یعنی زهد و انقطاع الی الله و دامن برچیدن از هواهای نفسانی، چه معجزه‌ی بزرگی می‌تواند بیافریند.
صبح امروز در دیدار اعضای شورایعالی حوزه های علمیه: برای شناسایی و بکارگیری استعدادهای برتر فکری از میان طلاب جوان برنامه ریزی کنید. در بخشهای گوناگون کشور، بعضاً کارهای بزرگ و ابتکارات شگفت انگیزی به دست جوانان انجام میشود و در بخش حوزه و طلبگی نیز یقیناً چنین استعدادهایی وجود دارند/ دشمن برای شناسایی نقاط مؤثر انقلاب و ضربه زدن به مبانی اساسی آن برنامه دارد و از جمله مقاصد آنها حوزه های علمیه است. صیانت از شور انقلابی و طلاب جوان با توجه ب
مگر چگونه زندگی میکنیم که تا کسی میمیرد میگوییم راحت شد...!
خانه های بزرگ اما خانواده های کوچک داریم،مدرک تحصیلی بالا اما درک پایینی داریم بی هیچ ملاحظه ای ایام میگذرانیم اما دلمان عمر نوح میخواهد...! کم میخندیم و زود عصبانی میشویم 
کم مطالعه میکنیم اما همه چیز را میدانیم...!زیاد دروغ میگوییم اما همه از دروغ متنفریم، زندگی ساختن را یاد گرفته ایم اما زندگی کردن را نهساختمانهای بلند داریم اما طبعمان کوتاه استبیشتر خرج میکنیم اما کمتر داریم 

مرغ سلطان Sultan
این نژاد پرورشی از مرغ و متعلق به ترکیه می‌باشد. نام انگلیسی این مرغ مستقیماً از ترجمه نام اصیل زبان ترکی استانبولی آن گرفته شده است. این مرغ‌ها همواره با مقاصد زینتی و در باغ‌های سلاطین امپراتوری عثمانی نگهداری می‌شدند. از آنجایی که پادشاهان عثمانی در کاخ های خود مرغ و خروس سلطان نگهداری می کردند و از ان به عنوان زیورآلات، کالای زینتی و اشرافی استفاده می کردند به طوری که نگهداری آنها در کاخ سلاطین عثمانی به افسانه تبدیل ش
تالش بنا به موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی که دارد از یک طرف چشم اندازی رو به جلگه،شهر و دریا و از طرف دیگری به کوه های پوشیده از جنگل منتهی میشود و با جاذبه هایی مانند آبشار ورزان، دریاچه سراگاه، سوباتان، پارک جنگلی گیسوم و… از مهمترین مقاصد گردشگری گیلان محسوب میشود.آدرس : ۱۱۵ کیلومتری رشت 

"مریان" یکی از روستاهای مرتفع، تاریخی و زیبای تالش است که با آب و هوای خنک و پوشش نیمه مرتعی خود، یکی از جاذبه‌های توریستی "تالش" و گیلان به شمار می‌
رژیم طلایی لاغری در کمتر از ۱۰روز

این فایل حاوی یک رژیم طلایی است که میتوانید در کمتر از ۱۰ روز پهلو ها و شکم خود را با ان از بین ببرید کاملا علمی و راحت متناسب با هر اندامی است به هر خانم یا حتی اقایی ک به دنبال اندام مناسبی است پیشنهاد میکنم قیمت رو پایین آوردیم تا کاربران بتوانند راحت تر از ان استفاده کنند و مطمئن باشید که پشیمون نخواهید شد دوستان.

دریافت فایل

بندر ماهشهر یکی از مقاصد باربری پر رفت و آمد کشور است. چرا که به علت موقعیت جغرافیایی بسیار عالی و ماهیت صنعتی و تجاری ماهشهر، بارهای بسیاری به این شهرستان انتقال داده می‌شوند. اگر قصد ارسال بار و یا اسباب کشی از تهران به ماهشهر را دارید، شرکت حمل بار و باربری تهران به […]
نوشته حمل بار و باربری تهران به ماهشهر اولین بار در سپند بار. پدیدار شد.
حمل بار و باربری تهران به ماهشهر
منبع : سپند بار
ولی چطور می توانیم بهترین و کم ارزش ترین تورهای ترکیه را معین کنیم؟ نزدیک به چهار سال از فعالیت وب سایت کجارو می گذرد و امروز کجارو بزرگ ترین مرجع سفر برای ایرانی ها و همه فارسی زبانان است. در کجارو می توانید انواع راهنمای سفر به مقاصد متنوع و اطلاعات متنوع را داخل زمینه سفر و گردشگری ایران و جهان بوسیله دست آورید. همچنین درکنار حجم گسترده مقالات می توانید بوسیله بانک اطلاعاتی کاملی از جاذبه های گردشگری ایران و جهان، هتل های ایران و مقاصد م
سیم بکسل کلایمر دسته خاصی از سیم بکسل های فولادی بدون روکش می باشد که دارای سطح گالوانیزه بوده و با ساختاری 4 استرندی تولید می شود. سیم بکسل کلایمر دارای کاربری های محدودی بوده و اغلب از آن در آویز ساختمان ها برای شستشوی نما و همچنین برای مقاصد کوه نوردی و ورزشی استفاده می شود. سیم بکسل کلایمر ساختار پیچیده دارد و از قطر های مفتول متنوعی در طول 4 استرند آن که هر یک 31 مفتول دارند استفاده می شود. در ایران نیز این ساختار سیم بکسل بصورت محدود وارد ش
این سنسور که عموما به نام فشنگی آب نیز شناخته می شود یک مقاومت  از نوع NTC  ( Negative Termal Coefficient ) می  باشد . این نوع مقاومت ارتباط و تاثیر پذیری مستقیم با دما دارد به نحوی که اگر دمای پیرامون آن افزایش یابد ، مقاومت آن کاهش می کند. روش کار این سنسور به این شکل است که ECU ولتاژ ورودی به سنسور می دهد( 5 ولت ) و سنسور بر اساس مقاومتی که در آن لحظه دارد که وابسته به دما است ، ولتاژ خاصی را به ECU  بر میگرداند که هر ولتاژ تعریف خاصی دارد و بیانگر دمای خاصی است . ا
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام بیا غصه رو پرپر کن بیا حالمو بهتر کن بیا دوریتو کمتر کن بیا چشممو کم تر کن با کیفیت بالا 320 موزیک صوتی Mp3 با لینک مستقیم
Ahang biyaghose ro par par kon biya halamo behtar kon
دانلود آهنگ بیا غصه رو پرپر کن بیا حالمو بهتر کن بیا دوریتو کمتر کن بیا چشممو کم تر کن
دوره کردم روزی صد بار اون خنده هاتو
کی گذاشت رفت تو بگو آخه من یا تو
هرچی میگن بذار بگن من دیوونم
آسمونه اینجا ابری اونجا رو نمیدونم
بیا غصه رو پرپر کن بیا حالمو بهتر کن
ب
مدیرعامل انجمن بلاک چین ایران با اشاره به اینکه اتلاف شبکه برق کشور ۱۰ تا ۱۶ درصد است و این یعنی کل مصرف برق شبکه بیت کوین در دنیا کم‌تر از اتلاف برق در ایران است، گفت: تعرفه پیشنهادی وزارت نیرو عدد بسیار بالایی است.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از فارس، محمد شرقی مدیرعامل انجمن بلاک چین ایران با اشاره به فناوری بلاک چین یک صنعت تازه به شمار می‌رود که کلید واژه‌هایی به نام بیت کوین در این صنعت شنیده می‌شود،گفت:    صنعت ماینینگ در کشور دارای
اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین شبکه اجتماعی در دنیا شناخته می شود که علاقمندانی زیادی وقت خود را با آن میگذراندد.
این شبکه اجتماعی که توسط مارک زاکربرگ مالک فیسبوک خریداری شد طی خبری که چندی پیش اعلام کرد تعداد کاربران آن از حدود 1 میلیارد گذشت.
آیا تا به حال متوجه این قضیه شده اید که چرا بعضی از پست هایی که درون پیج خود آپلود می کنیم بیشتر و یا کمتر دیده میشود؟
با توجه یه یک میلیاردی شدن اینستاگرام، این شبکه اجتماعی جد
یکی از جزایر بزرگ و پر سکنه ایران جزیره کیش می باشد. سیم بکسل در کیش برای مقاصد مختلفی مورد استفاده قرار می گرد. گرید ها و جنس های مختلفی از سیم بکسل در کیش به سبب شرایط آب و هوایی و نوع کاربری مورد استفاده قرار دارند. کاربری های دریایی و ساحلی نیاز به انواع سیم بکسل ها در سواحل به منظور تجاری و تفریحی را بوجود می آورد. در بسیاری از موارد به سبب شرایط آب و هوایی و رطوبت هوا سیم بکسل در کیش از نوع استنلس استیل و یا گاهی نیز با آبکاری گالوانیزه گرم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها